Fórum skille.eu Seznam uživatelůPodmínky užití PřihlášeníPomoc
Jak mohu přispívat články na forum.skille.eu?
K tomu je potřeba založit si účet na skille.eu, není potřeba zakládat i fórum.
Navštivte Skille.eu/register pro pokračování.

Jak založím vlastní fórum?
Navštivte Hlavní stranu Skille.eu a vyplňte Vámi požadovanou URL adresu, pod kterou se fórum vytvoří. Systém zkontroluje správnost URL a v případě problémů vás informuje (Například zakázaná či již existující URL). Dále si zvole jméno fóra a pokud nemáte účet, tak vyplňte i email a heslo. V případě že již účet máte, klikněte na kolonku Již mám účet. Tím je začátek hotov. Dále přes Moje fórum přejděte do administrace, kde si nastavíte další potřebné parametry.

Platím za fórum?
Za vaše fórum neplatíte nic. Skille.eu nabízí tvorbu a provoz fóra zcela zdarma.

Mohu založit více fór?
Ano, každý uživatel může mít neomezený počet fór.

Nemohu se přihlásit, co mám dělat?
Pokud nevíte heslo ke svému účtu, stačí při přihlašování kliknout na Zapomenuté heslo, nebo jít rovnou na tento odkaz, kde zadáte svůj email a další instrukce vám příjdou zprávou.
V případě že je heslo správné, ale stále se nemůžete přihlásit, kontaktujte nás emailem na help@skille.eu, nebo na Facebook.

Může na mým fóru pracovat více lidí?
Ano, stačí v administraci nastavit dalšímu uživateli příslušnou roli. Vše najdete v záložce Nastavení uživatelů.

V seznamu uživatelů jsem "Neaktivní uživatel". Co to znamená?
Je to pouze informativní popis. Pokud jste se delší dobu nepřihlásili, stane se z vás Neaktivní uživatel. To lze jednoduše napravit tím, že se přihlásíte.

Mohu změnit URL adresu mého fóra?
Tyto změny jsou možné jen přes administrátora Skille.eu. Pokud potřebujete změnit URL, kontaktujte nás emailem na help@skille.eu (Nejlépe z emailu, který máte propojený se Skille.eu účtem). Tyto změny nejsou limitované, pouze musí splňovat podmínky (viz Podmínky užití) a URL nesmí být již zabraná.

Mohu fórum převést na jiný hosting?
Toto bohužel není možné. Fórum je generované naším systémem a je propojen se Skille.eu databází. Není možné exportovat jinam.

Chci smazat fórum.
Tuto možnost naleznete v administraci v kolonce Smazat fórum. Na email vám příjde potvrzovací odkaz, tím fórum nenávratně smažete. Pozdější obnova nebude možná.

Mohu ze svého fóra vyrušit reklamy?
Reklamy jsou jediným přínosem stránky, proto není možné reklamy odstranit. Díky reklamám je možné provozovat fórum zdarma.

Našel/a jsem fórum, které porušuje podmínky užití.
V takovém případě nás neprohledně kontaktujte a zašlete odkaz na dané fórum emailem na report@skille.eu a my se už o zbytek postaráme.

Co smím a nesmím na svém fóru provozovat?
K jakému účelu fórum založíte, je jen na vás. Nesmí se však využívat k prodeji zboží, zvířat, objektů, zbraní apod. Dále nesmí být zneuženo na provoz trestně stíhaných činností. Porušení se trestá dle závažnosti smazáním fóra, popřípadě bude věc předána Policii k dalšímu řešení.

Mohu se stát členem týmu Skille.eu?
Jistě! Můžete se stát moderátorem chatu či fóra a pomoct se zlepšením komunity. V případě zájmu nás kontaktujte emailem na admin@skille.eu. Aktivnější členové mají šanci se dostat i na administrátora. V takovém případě Vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi registrovaného emailu.
Podmínka: Vysoká aktivita

Můj účet byl smazán, co se stane s fórem?
V takovým případě přejde plná moc na nejvyššího uživatele (*1), pokud žádný takový není, vlastníkem se stane Skille.eu.
*1 - Nejvyšším uživatelem se rozumí uživatel s vyšší rolí než je běžný uživatel. (Minimálně moderátor).
Popřípadě lze prostřednictvím emailu (help@skille.eu) zažádat o vrácení vlastnictví na nový registrovaný účet. (Neplatí v případě, že byl uživatel zablokován z důvodu porušení pravidel).